O nás - Restaurace U Letců 2020

RESTAURACE & ZAHRADNÍ AREÁL
Přejít na obsah
___________________________________________________________________________________________
... O NÁS

Nejsme jen "obyčejnou" hospodou !

V naší restauraci pro Vás každý den vaříme hotovková i minutková jídla, v letních měsících o víkendech nabízíme i speciality na venkovním grilu. Samozřejmostí je prodej dobrého točeného piva i nealko nápojů. Na zahrádce je přes léto velký výběr nanuků pro naše nejmenší.

S dlouholetou tradicí se zabýváme pořádáním kulturních akcí v našem zahradním areálu, ať již to jsou koncerty Folk & Country či beatové hudby. Na našem pódiu se již vystřídala dlouhá řada umělců, z nichž někteří na nás již shlížejí z hudebního nebe. Díky novým talentům naší hudební   scény však bude o kvalitní program vždy  postaráno.

Stále častěji se na nás obracíte i s požadavky na uspořádání   firemních akcí, večírků, svatebních hostin či setkání spolužáků po "X letech". Díky našim prostorám ať venkovním či vnitřním a zkušenostem vedení a personálu s pořádáním takovýchto akcí, spokojení hosté se k nám opakovaně vrací a počet zájemců   narůstá.

RESTAURACE & PIVNICE

V naší restauraci si pochutnáte na poctivých, každý den vařených, hotovkových jídlech, připravovaných z lokálních a vždy čerstvých surovin, které odebíráme od místních chovatelů a pěstitelů. Ve stálém menu najdete i spoustu minutkových jídel. V letních měsících si u nás o víkendech můžete pochutnat také na grilovaných specialitách, které připravujeme na velkovním grilu. Samozřejmostí naší restaurace je i několik druhů točených piv i nealko nápojů.
ZAHRÁDKA & GRILL

V letních měsících se veškeré dění v restauraci přesouvá na zastřešenou letní zahrádku, kde přes den podáváme hotová jídla a navečer je zde krásné posezení s pivem, grilovanými specialitami nebo minutkovými jídly. Grilované speciality pro vásm připravujeme většinou v pátek a v sobotu. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou i trampolínami. Občas v pátek na malém pódiu hraje živá hudba k poslechu i k tanci.
LETNÍ HUDEBNÍ AREÁL

Každou sobotu od května do září pořádáme v hudebním areálu koncerty našich předních interpretů populární, folk & country i beatové muziky. Na koncertech můžete jen poslouchat , ale i si zatančit na tanečním parketu. V areálu je pro návštěvníky během koncertů připraveno občerstvení, pečené krůty nebo selátko, grilované klobásy, točené pivo i nealko nápoje a imnoho dalších pochutin.Areál je též využívám pro soukromé i firemné akce, kde pro klienty zabezpečujeme jak catering tak i kulturní program dle jejich přání a potřeb.
RUNWAY CLUB

Dalším prostorem v naší restauraci je Runway club, který je přes zimu a v případě špatného počasí i v létě využíván jako restaurace. V tomto prostoru pořádáme i koncerty, plesy, firemní i soukromé večírky, svatby, školení atd. Je zde možné využít i taneční parket, projektor i zvuková a světelná aparatura.
MHsoft 2022 Hradec Králové
ADRESA:
Jana Černého 109
Hradec Králové - Věkoše
543 41
PROVOZNÍ DOBA:
Pondělí - Neděle
10.00 - 22.00
Telefon: +420 732 144 667
Návrat na obsah